• לקריאת המאמר

  איך לבחור נדל"ן להשקעה

  זה לא סוד כי ערך הנדל"ן במדינה ישראל עולה בהתמדה ובעשור האחרון רשמו מחירי הנדל"ן עליה של מאות אחוזים. הצפי לשנים הקרובות בקרב מחירי הנדל"ן אינו מצביע על האטה בקצב מחירי הדיוק כך שלאלו המעוניינים בהשקעה בתחום הנדל"ן בהחלט מדובר בחגיגה של ממש. היצע הדירות להשקעה יחד עם ריבוי האפשרויות הקימות בשוק גורמים לא אחת בקרב המשקיעים להתלבטות בבחירת אזור ההשקעה המועדף, סוג הנכס להשקעה ועוד שאלות כבדות משקל הדורשות בירור בטרם הרכישה. במאמר קצר זה, ננסה לפשט כל שניתן את התהליך ההכנה לרכישת נדל"ן להשקעה. נראה מהם השיקולים שיש ליתן אליהם את הדעת כאשר ניגשים לרכוש נכס להשקעה ולבסוף נמליץ על דרך אשר לטעמנו יכולה לסייע לכם בבחירת נכס מוצלח.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  היתרונות בשירותי תיווך ברכישת נדל"ן

  הרבה אנשים יאמרו מי צריך מתווך, למה לי לבזבז כסף עבור שירות זה ועוד הרבה סיבות לתרץ את הסיבה לא לפנות למתווך מקצועי בעת רכישת דירה. האמת היא, שמבחינת עלות מול תועלת ישנם יתרונות רבים לרכישת נדל"ן באמצעות מתווך אשר בסופו של יום יחסכו לכם לא מעט כסף וכאבי ראש.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בעלי המקצוע שיש להכיר טרם רכישת נדל"ן

  עבור רובנו, רכישת נדל"ן היא פעולה הנעשית פעם בחיים ולרוב יהיה זה מדובר ברכישת דירת מגורים או בית פרטי. כמובן שרכישת נדל"ן יכולה להתבצע גם על ידי משקיעים מנוסים אשר מעוניינים למנף ולהגדיל את הכספים שברשותם. בכל אופן, בין אם זו הפעם הראשונה שתרכשו נכס או בין אם לאו, רצוי שתכרו את רשימת בעלי המקצוע הרלוונטיים שתתקלו בהם במהלך רכישת הנדל"ן.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  כל הסיבות לרכוש נדל"ן באמצעות מתווך

  בעולם בו אופציות הנדל"ן נמצאות בכל פינה אין ספק כי בחירה נכונה ומוצלחת ברכישת נדל"ן מתחילה בצעד הראשון והוא בחירת הנכס המתאים והראוי ביותר עבורנו. רכישת נדל"ן יכולה להיות הן לצורך אישיים כגון מגורים והן לצורך השקעה ומינוף כספי חיסכון השוכבים בעו"ש בחוסר מעש.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בחירת דירה למטרות השקעה - מה חשוב לדעת?

  השקעות אישיות בענף הנדל"ן, הפכו בשנים האחרונות לאחד מאפיקי ההשקעה הפופולאריים ביותר בישראל, וזאת לנוכח העלייה המתמדת במחירי הדיור בישראל במהלך העשורים האחרונים ולנוכח הריבית הנמוכה המוטלת על הלוואות משכנתא המיועדות לרכישת דירה להשקעה. יחד עם זאת, בחירת דירה למטרות השקעה, היא פעולה נדל"נית החייבת להיעשות בהתאם לתקציב ההשקעה העומד לרשותכם ובהתאם לבחינת כל האפשרויות העומדות לרשותכם לצורך רכישת הדירה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  מיסוי נדל"ן - מה חשוב לדעת?

  מיסוי נדל"ן הוא הגדרה כוללת לכל סוגי המיסים להם תדרשו בעת ביצוע השקעות נדל"ן כאלו ואחרות. תחום מיסוי זה, שונה באופיו מתחומי מיסוי אחרים, כאשר החוק הקובע בנוגע לתחום מיסוי נדל"ן הוא חוק מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה) המונהג בישראל מאז שנת 1963.
  חוק זה מאגד בתוכו את כל היבטי המיסוי הנלווים לכלל עסקאות המקרקעין, ובין היתר הוא מגדיר מהי זכות במקרקעין, מהם השימושים המותרים בנכס, מהן חבויות המס המוטלות על עסקת נדל"ן כזו או אחרת, מהם התנאים לקבלת הטבות מס וכדומה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  כל הסיבות המרכזיות למכירת דירות ובתים באמצעות משרדי תיווך

  הליך מכירת דירות ו/או בתים בישראל, הינו הליך מורכב הנמשך בממוצע בין ארבעה לשישה חודשים.
  במסגרת התהליך, בעלי הנכס, נדרשים להכין את הנכס למכירה, לקבוע שווי כספי, לפרסם את הנכס באמצעי המדיה השונים, להציג אותו בפני הרוכשים הפוטנציאליים,

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  חוק המתווכים ושירותיהם של משרדי תיווך נדל"ן מאז ועד היום

  באמצע שנות ה-90 של המאה החולפת, לנוכח משבר אמון שנוצר בין ציבור רוכשי ומוכרי הדירות לעוסקים בענף התיווך, חוקק בכנסת ישראל חוק המתווכים במקרקעין (תשנ"ו 1996) שמטרתו הסדרת תחום תיווך נכסי הנדל"ן בישראל.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  מכירת נכס מגורים - שלב אחר שלב

  מעוניינים למכור את נכס המגורים שבבעלותכם? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם אודות תהליך המכירה - שלב אחר שלב.
  תהליך מכירת נכס מגורים בישראל אורך בממוצע בין 4 ל-6 חודשים, כאשר חלק גדול מעסקאות הנדל"ן מתגבשות כבר לאחר חודשיים מיום העמדת הנכס "על המדף".
  במידה וגם אתם מעוניינים למכור את נכס המגורים שבבעלותכם בזמן הקרוב, אנו ממליצים לכם לעקוב אחר שלבי המכירה המופיעים לעיל וליישם כל אחד מהם במועד התואם את התקדמות קצב המכירה.

  לקריאת המאמר