יצירת קשר עם Benefit יזמות בנדל"ן

 • לקריאת המאמר

  כך תאתרו את הנכס המתאים עבורכם

  איתור ורכישת נכס למגורים או השקעה הוא עניין אשר אין להקל בו ראש ומומלץ להבין היטב קודם בחירתו מה השאיפות שלנו ממנו, האם כלל עונה הוא על רצונותינו ולבסוף האם יגשים עבורנו את רצונותינו ויפיק לנו תועלת ורווח. לאיתור הנכס הנכון נכנסים לא מעט גורמים משתנים אשר יש לתן את הדעת להם ולקחתם בחשבון עוד טרם התקשרות בעסקת הרכישה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בחירת דירה למטרות השקעה - מה חשוב לדעת?

  השקעות אישיות בענף הנדל"ן, הפכו בשנים האחרונות לאחד מאפיקי ההשקעה הפופולאריים ביותר בישראל, וזאת לנוכח העלייה המתמדת במחירי הדיור בישראל במהלך העשורים האחרונים ולנוכח הריבית הנמוכה המוטלת על הלוואות משכנתא המיועדות לרכישת דירה להשקעה. יחד עם זאת, בחירת דירה למטרות השקעה, היא פעולה נדל"נית החייבת להיעשות בהתאם לתקציב ההשקעה העומד לרשותכם ובהתאם לבחינת כל האפשרויות העומדות לרשותכם לצורך רכישת הדירה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  רכישת דירה בתוכנית מחיר למשתכן

  זהו לא סוד כי מחירי הדיור במדינת ישראל שוברים שיאים כל פעם מחדש וחלום הבעלות לדירה עבור זוגות צעירים רבים הופך לבלתי מציאותי. כחלק ממלחמה במחירי הדיור הבלתי נתפסים במדינת ישראל, החל משרד הבינוי והשיכון לערוך הגרלות בקרב זוגות צעירים חסרי דיור המאפשרות לזוכים לרכוש דירה במחיר מסובסד לעיתים במאות אלפים של שקלים מתחת לשווי שוק.

  לקריאת המאמר