יצירת קשר עם

 • לקריאת המאמר

  איך לבחור נדל"ן להשקעה

  זה לא סוד כי ערך הנדל"ן במדינה ישראל עולה בהתמדה ובעשור האחרון רשמו מחירי הנדל"ן עליה של מאות אחוזים. הצפי לשנים הקרובות בקרב מחירי הנדל"ן אינו מצביע על האטה בקצב מחירי הדיוק כך שלאלו המעוניינים בהשקעה בתחום הנדל"ן בהחלט מדובר בחגיגה של ממש. היצע הדירות להשקעה יחד עם ריבוי האפשרויות הקימות בשוק גורמים לא אחת בקרב המשקיעים להתלבטות בבחירת אזור ההשקעה המועדף, סוג הנכס להשקעה ועוד שאלות כבדות משקל הדורשות בירור בטרם הרכישה. במאמר קצר זה, ננסה לפשט כל שניתן את התהליך ההכנה לרכישת נדל"ן להשקעה. נראה מהם השיקולים שיש ליתן אליהם את הדעת כאשר ניגשים לרכוש נכס להשקעה ולבסוף נמליץ על דרך אשר לטעמנו יכולה לסייע לכם בבחירת נכס מוצלח.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  כל הסיבות לרכוש נדל"ן באמצעות מתווך

  בעולם בו אופציות הנדל"ן נמצאות בכל פינה אין ספק כי בחירה נכונה ומוצלחת ברכישת נדל"ן מתחילה בצעד הראשון והוא בחירת הנכס המתאים והראוי ביותר עבורנו. רכישת נדל"ן יכולה להיות הן לצורך אישיים כגון מגורים והן לצורך השקעה ומינוף כספי חיסכון השוכבים בעו"ש בחוסר מעש.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  דירות מתיווך

  הן מי שמתכוונים למכור דירה והן מי שרוצים לקנות, מתוודעים לקושי בביצוע העסקה; מכירת דירה או רכישתה מושפעות מגורמים שונים וכרוכות בשיקולים שונים,ולא אחת עלולה הדרך אל הדירה להפוך למסע מפרך ומייגע. מכירה או קנייה של דירות מתיווך עשויות להיות קלות יותר.

  לקריאת המאמר