יצירת קשר עם

דירות למכירה למכירה של

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  3,100,000 ₪

  גבעת האירוסים, נתניה

דירות שנמכרו

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  נמכר
  3,320,000 ₪

  אגמים, נתניה

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  נמכר
  3,980,000 ₪

  עיר ימים, נתניה

 • לקריאת המאמר

  מיקום מנצח לרכישת נדל"ן להשקעה

  בעבור רבים, השקעה כספית בטוחה באה לידי ביטוי ברכישת נכס נדלני להשקעה. מחירי הדיור בישראל אשר שברו כל שיא אפשרי בעשור האחרון המחישו למשקיעים רבים מדוע השקעה בנדל"ן היא הדבר הנכון. אמנם, בתקופה האחרונה אנו עדים לקיפאון עמוק בשוק הנדל"ן ואף לירידת מחירים מסוימת אך בהסתכלות כללית על שוק הדיור בישראל נראה כי השקעה בנדל"ן אמנם לא תהפוך את המשקיע לעשיר אך בהחלט יכולה להניב לו תשואה נכבדה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  הכנת נכס למכירה

  עומד לרשותכם נכס למכירה? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפים מעשיים אשר יסייעו גם לכם להכין את הנכס המיועד להליך המכירה.

  הכנת נכס למכירה מהווה את הפעולה הבסיסית ביותר אותה תדרשו לבצע לפני פרסום הנכס. פעולה זו תאפשר גם לכם לקדם את תהליכי המכירה ולחשוף על הצד הטוב ביותר את הנכס בפני הרוכשים הפוטנציאליים.

  סדר הפעולות הנדרשות לצרכי הכנת הנכס למכירה, משתנה בהתאם לסוג הנכס (דירה, בית פרטי, משרד, חנות, מגרש וכדומה) ובהתאם למצבו התחזוקתי.

  על מנת לסייע גם לכם להכין את הכנס המיועד למכירה, החלטנו להתרכז בשורות הבאות בעיקר בהכנת נכסים מסוג דירות ובתים פרטיים.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  מכירת נכס מגורים - שלב אחר שלב

  מעוניינים למכור את נכס המגורים שבבעלותכם? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם אודות תהליך המכירה - שלב אחר שלב.
  תהליך מכירת נכס מגורים בישראל אורך בממוצע בין 4 ל-6 חודשים, כאשר חלק גדול מעסקאות הנדל"ן מתגבשות כבר לאחר חודשיים מיום העמדת הנכס "על המדף".
  במידה וגם אתם מעוניינים למכור את נכס המגורים שבבעלותכם בזמן הקרוב, אנו ממליצים לכם לעקוב אחר שלבי המכירה המופיעים לעיל וליישם כל אחד מהם במועד התואם את התקדמות קצב המכירה.

  לקריאת המאמר