יצירת קשר עם אנגלו סכסון פתח תקווה גבעת שמואל

סניף אנגלו-סכסון פתח תקווה גבעת שמואל פועל החל משנות ה-70 של המאה ה-20 ומלווה את צמיחתה של פתח תקווה גבעת שמואל כערים מועדפות למגורים וכאזורים מבוקשים לעסקים מסוגים שונים - היי-טק, ביטוח ופיננסים, תקשורת ועוד. סניף אנגלו-סכסון פתח תקווה גבעת שמואל מצטיין בצוות מגובש ואווירה משפחתית ותומכת. לקוחותינו נהנים מייעוץ מקצועי ומליווי אישי לכל אורך הדרך. צוות אנגלו-סכסון פתח תקווה גבעת שמואל מונה מקצוענים בוגרי בי"ס לנדל"ן המתמחים בשיווק נדל"ן למגורים יד שנייה, פרויקטים חדשים ומגרשים לבנייה וכמו-כן בנדל"ן למשרדים, תעשיה, משרדים וקרקעות חקלאיות. כגורם ותיק ומוביל בקהילה, סניף פתח תקווה גבעת שמואל תורם לבית ספר שכונתי, תומך בקבוצת כדור סל של ילדים, ובחוג לטניס של ילדים בעיר.

דירות למכירה למכירה של אנגלו סכסון פתח תקווה גבעת שמואל

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  0 ₪

  מרכז, פתח תקווה

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  4,200 ₪

  מרכז, פתח תקווה

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,545,000 ₪

  פתח תקווה

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  3,750,000 ₪

  השחר, גבעת שמואל

 • לקריאת המאמר

  הכנת נכס למכירה

  עומד לרשותכם נכס למכירה? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפים מעשיים אשר יסייעו גם לכם להכין את הנכס המיועד להליך המכירה.

  הכנת נכס למכירה מהווה את הפעולה הבסיסית ביותר אותה תדרשו לבצע לפני פרסום הנכס. פעולה זו תאפשר גם לכם לקדם את תהליכי המכירה ולחשוף על הצד הטוב ביותר את הנכס בפני הרוכשים הפוטנציאליים.

  סדר הפעולות הנדרשות לצרכי הכנת הנכס למכירה, משתנה בהתאם לסוג הנכס (דירה, בית פרטי, משרד, חנות, מגרש וכדומה) ובהתאם למצבו התחזוקתי.

  על מנת לסייע גם לכם להכין את הכנס המיועד למכירה, החלטנו להתרכז בשורות הבאות בעיקר בהכנת נכסים מסוג דירות ובתים פרטיים.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בעלי המקצוע שחובה להכיר כשרוכשים נדל"ן

  רכישת נדל"ן במיוחד כשמדובר בנכס יד שנייה מחייבת ביצוע פעולות שונות הקשורות ברכישת הנכס והשבחתו. בין אם מדובר בדירה להשקעה ובין אם למגורים הרי שללא ספק ישנן פעולות נלוות לרכישת הנכס אשר נצטרך לבצע לצורך רכישתו והשלמת העסקה. שכירת שירותיו המקצועיים של עורך הדין למשל אשר יוודא כי זכויותנו המשפטיות בנכס נשמרות, היא פעולה הכרחית אשר לא ניתן לוותר עליה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  מתווך נדל"ן – לשם מה הוא נחוץ

  כל רכישת נדל"ן בין אם למטרת מגורים ובין אם להשקעה מתחילה בחיפוש ואיתור הנכס המתאים לרצונו של הרוכש. היות ורכישת נכס היא עניין הדורש שילוב של רעיונות, רצונות ודברים שונים, פעמים רבות לרוכש שאינו מנוסה בשוק הנדל"ן, רכישת נכס נראית כדבר מורכב וסבוך.

  לקריאת המאמר