יצירת קשר עם דנהנדלן

אין כמו להיכנס לדירה חדשה ולדעת שמצאתם בית. אנחנו ב-דנהנדלן מכירים את הרגע הזה מקרוב וכדי לאפשר לכל אחד ואחת מכם לחוות אותו, היכולות הטכנולוגיות שלנו מצטרפות לידע וניסיון של עשרות שנים בתחום. יחס אישי, ליווי מקצועי מסור וכל מה שצריך כדי להפוך את תהליך החיפוש שלכם להרבה יותר מדויק, פשוט ומהנה. כי אין דבר שיותר מרגש אותנו מלמצוא בשבילכם את הבית שחיפשתם ולהגיד לכם ״תתחדשו!״

דירות למכירה למכירה של דנהנדלן

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,180,000 ₪

  ברנע, אשקלון

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  1,675,000 ₪

  אשקלון

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  1,450,000 ₪

  נווה הדרים, אשקלון

 • הצגת הנכס
  1,860,000 ₪

  ברנע, אשקלון

 • הצגת הנכס
  2,300,000 ₪

  יב, אשדוד

 • לקריאת המאמר

  איך לבחור נדל"ן להשקעה

  זה לא סוד כי ערך הנדל"ן במדינה ישראל עולה בהתמדה ובעשור האחרון רשמו מחירי הנדל"ן עליה של מאות אחוזים. הצפי לשנים הקרובות בקרב מחירי הנדל"ן אינו מצביע על האטה בקצב מחירי הדיוק כך שלאלו המעוניינים בהשקעה בתחום הנדל"ן בהחלט מדובר בחגיגה של ממש. היצע הדירות להשקעה יחד עם ריבוי האפשרויות הקימות בשוק גורמים לא אחת בקרב המשקיעים להתלבטות בבחירת אזור ההשקעה המועדף, סוג הנכס להשקעה ועוד שאלות כבדות משקל הדורשות בירור בטרם הרכישה. במאמר קצר זה, ננסה לפשט כל שניתן את התהליך ההכנה לרכישת נדל"ן להשקעה. נראה מהם השיקולים שיש ליתן אליהם את הדעת כאשר ניגשים לרכוש נכס להשקעה ולבסוף נמליץ על דרך אשר לטעמנו יכולה לסייע לכם בבחירת נכס מוצלח.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  הכנת נכס למכירה

  עומד לרשותכם נכס למכירה? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפים מעשיים אשר יסייעו גם לכם להכין את הנכס המיועד להליך המכירה.

  הכנת נכס למכירה מהווה את הפעולה הבסיסית ביותר אותה תדרשו לבצע לפני פרסום הנכס. פעולה זו תאפשר גם לכם לקדם את תהליכי המכירה ולחשוף על הצד הטוב ביותר את הנכס בפני הרוכשים הפוטנציאליים.

  סדר הפעולות הנדרשות לצרכי הכנת הנכס למכירה, משתנה בהתאם לסוג הנכס (דירה, בית פרטי, משרד, חנות, מגרש וכדומה) ובהתאם למצבו התחזוקתי.

  על מנת לסייע גם לכם להכין את הכנס המיועד למכירה, החלטנו להתרכז בשורות הבאות בעיקר בהכנת נכסים מסוג דירות ובתים פרטיים.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  עיצוב גינה

  עיצוב גינה הוא נושא שמצריך מחשבה רבה, בעיקר משום שהיום גינות כבר לא נתפסות רק כחלקות אדמה המחוברות לבית, אלא אנשים רבים מבקשים לעצב את הגינה שלהם בהתאם לרוח הזמן והאסתטיקה

  לקריאת המאמר