יצירת קשר עם אמירים פתרונות נדל"ן

הבסיס של רכישה או מכירת דירה הוא מציאת פתרונות למגוון נושאים הקשורים לעולם הנכסים, המשכנתאות, החוק, המיסוי ועוד מגוון נושאים בתחום. מתוך הבנת שוק מעמיקה, תולדה של שנות ניסיון רבות בעולם שיווק הנכסים, ליווי הרוכשים ועולם הכספים והמשכנתאות, נולדה חברת אמירים פתרונות נדל"ן שחרטה על דיגלה מתן מגוון כלים לאלו הבאים במגע בעת רכישה או מכירת נכס. בעוד בעבר היה קושי בהשגת מידע (על נכסים, משכנתאות, חוקים ועוד) הרי שהיום המידע נגיש בלחיצת כפתור, אבל אולי דווקא עודף המידע ייצר בעיה הפוכה ו"מרוב עצים, לא רואים יער". וכאן בדיוק נכנסת חברת "אמירים" לתמונה. אנו "מזקקים" את המידע הרב ומתאימים אותו בצורה מושלמת ללקוחותינו. היכרות שוק הנדל"ן הירושלמי, הידע והניסיון בעולם המשכנתאות והחוק -כל אלו מתועלים לטובת העסקה הטובה ביותר עבור לקוחותינו. יועצי הנדל"ן בחברתנו בעלי רישיון ממשרד המשפטים. וליועצי המשכנתאות – תעודת הסמכה מהמכללות המובילות בתחום ולחילופין ניסיון רב שנים במערכת הבנקאית. מהפכת תמ"א 38 לא פסחה עלינו. הניסיון במכירת פרויקטים, תיווך דירות ויעוץ משכנתאות, אלו הדברים החשובים ביותר להם נזקקים הן יזמי התמ"א והן רוכשי הדירות באותם פרויקטים. בקרוב נשיק פתרון מהפכני ומושלם לחבילת שירותים כוללת והכל תחת קורת גג אחת. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל עת. בברכה אמיר אזרף מנכ"ל אמירים פתרונות נדל"ן

דירות למכירה למכירה של אמירים פתרונות נדל"ן

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,150,000 ₪

  גילה, ירושלים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  1,495,000 ₪

  ארמון הנציב, ירושלים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  4,900,000 ₪

  ירושלים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  4,300,000 ₪

  בקעה, ירושלים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  1,990,000 ₪

  ארמון הנציב, ירושלים

 • לקריאת המאמר

  עיצוב גינה

  עיצוב גינה הוא נושא שמצריך מחשבה רבה, בעיקר משום שהיום גינות כבר לא נתפסות רק כחלקות אדמה המחוברות לבית, אלא אנשים רבים מבקשים לעצב את הגינה שלהם בהתאם לרוח הזמן והאסתטיקה

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  משכנתאות

  בית זה אחד הנכסים היקרים ביותר שיכולים להיות לכל אחד, ולא לרבים יש את מלוא הסכום לרכוש בית, ולכן, אחד הפתרונות הטובים ביותר שהומצאו לאורך השנים היא המשכנתא.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  מיסוי נדל"ן - מה חשוב לדעת?

  מיסוי נדל"ן הוא הגדרה כוללת לכל סוגי המיסים להם תדרשו בעת ביצוע השקעות נדל"ן כאלו ואחרות. תחום מיסוי זה, שונה באופיו מתחומי מיסוי אחרים, כאשר החוק הקובע בנוגע לתחום מיסוי נדל"ן הוא חוק מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה) המונהג בישראל מאז שנת 1963.
  חוק זה מאגד בתוכו את כל היבטי המיסוי הנלווים לכלל עסקאות המקרקעין, ובין היתר הוא מגדיר מהי זכות במקרקעין, מהם השימושים המותרים בנכס, מהן חבויות המס המוטלות על עסקת נדל"ן כזו או אחרת, מהם התנאים לקבלת הטבות מס וכדומה.

  לקריאת המאמר