יצירת קשר עם פאזל נכסים

פאזל נכסים הינו משרד תיווך ירושלמי עם התמחות בכל שכונה ברמה הגבוהה ביותר . . משרדנו קיים החל משנת 2009 ומאז נעזרו בנו מאות קונים ומאות מוכרים מכרו באמצעותנו אנו מכירים את כל תהליך המכירה החל משלב תמחור הנכס דרך שלב הפרסום השיווק והמכירה ועד שלב הקניה והעבודה מול עורכי הדין וחתימת החוזה . תמיד עבורכם לכל שאלה או עצה רועי יהלום פאזל נכסים - מחברים אותך לבית 0503935557 0774140429 אליהו קורן 25 ( צמוד למשרד הפנים ) הר חומה ירושלים

דירות למכירה למכירה של פאזל נכסים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  1,940,000 ₪

  חומת שמואל-הר חומה, ירושלים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,250,000 ₪

  הר חומה, ירושלים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,040,000 ₪

  חומת שמואל-הר חומה, ירושלים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  0 ₪

  חומת שמואל-הר חומה, ירושלים

 • לקריאת המאמר

  חוק המתווכים ושירותיהם של משרדי תיווך נדל"ן מאז ועד היום

  באמצע שנות ה-90 של המאה החולפת, לנוכח משבר אמון שנוצר בין ציבור רוכשי ומוכרי הדירות לעוסקים בענף התיווך, חוקק בכנסת ישראל חוק המתווכים במקרקעין (תשנ"ו 1996) שמטרתו הסדרת תחום תיווך נכסי הנדל"ן בישראל.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  הפעולות שיש לבצע טרם רכישת נדל"ן

  רכישת נכס להשקעה או מגורים יכולה להיות מלווה לא מעט בחששות וחוסר וודאות. לרוב, רכישת נכס עבור רובנו נעשה פעם אחת במהלך החיים כך שאין מקום לטעויות או תיקונים. בטרם ביצוע העסקה יש לוודא כי מתבצעות כל הפעולות המקדימות טרם החתימה על החוזה ורכישתו.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  מיסוי נדל"ן - מה חשוב לדעת?

  מיסוי נדל"ן הוא הגדרה כוללת לכל סוגי המיסים להם תדרשו בעת ביצוע השקעות נדל"ן כאלו ואחרות. תחום מיסוי זה, שונה באופיו מתחומי מיסוי אחרים, כאשר החוק הקובע בנוגע לתחום מיסוי נדל"ן הוא חוק מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה) המונהג בישראל מאז שנת 1963.
  חוק זה מאגד בתוכו את כל היבטי המיסוי הנלווים לכלל עסקאות המקרקעין, ובין היתר הוא מגדיר מהי זכות במקרקעין, מהם השימושים המותרים בנכס, מהן חבויות המס המוטלות על עסקת נדל"ן כזו או אחרת, מהם התנאים לקבלת הטבות מס וכדומה.

  לקריאת המאמר