יצירת קשר עם

דירות למכירה למכירה של

 • הצגת הנכס
  6,390,000 ₪

  בוכמן, מודיעין מכבים רעות

 • הצגת הנכס
  3,000 ₪

  תעסוקה, מודיעין מכבים רעות

 • הצגת הנכס
  2,500,000 ₪

  הפרחים, מודיעין מכבים רעות

 • לקריאת המאמר

  הון עצמי לרכישת נדל"ן – פתרונות אפשריים

  רכישת נדל"ן במדינת ישראל הפכה לפעולה כמעט בלתי אפשרית עבור זוגות או רוכשים אשר אין בידם הון ראשוני אשר הוכן מראש אותו חסכו לצורך הרכישה. עליית מחירי הדיור בישראל בעשרות אחוזים בשנים האחרונות הביאה לעלייה ניכרת בהון העצמי הדרוש לרכישת נדל"ן בישראל בין אם למגורים או להשקעה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  תהליך מכירת נכס

  כל אחד ואחת מאיתנו המעוניין למכור את הנכס הנדל"ני שבבעלותו, שואף מן הסתם למקסם את העסקה ולהשיג את המחיר הגבוה ביותר עבור הנכס. במקביל, בעלי הנכס שואפים להליך מכירה יעיל, ממוקד ומהיר, כאשר היבט נוסף חשוב אליו מומלץ להתייחס במסגרת תהליך מכירת נכס, הוא נושא המיסוי. בשורות הבאות נציג בפניכם מספר שלבים חשובים במסגרת תהליך מכירת הנכס שבבעלותכם.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  רכישת נדל"ן ההוצאות הנלוות

  אין ספק כי רכישת נדל"ן היא הוצאה כספית לא קטנה אשר יש להתכונן לה היטב ולעיתים אף ליטול הלוואות ארוכות טווח למשך שנים ארוכות. יחד עם זאת, יש לזכור כי לצד ההוצאה הכספית עבור רכישת נדל"ן ישנן לא מעט הוצאות כספיות אחרות אשר יש להכירן ולשמור להן כסף מבעוד מועד. העדר הכנה תקציבית מראש להוצאות כספיות הנלוות לרכישת נדל"ן עלולה להעמיד את הרוכש בפני דילמות לא פשוטות וצורך בהמצאת תקציב כספי לצורך המשך תהליך רכישת הנכס שרכש. במאמר קצר זה שלפנינו נסקור חלק מהוצאות הנלוות לרכישת דירה ונחדד אותן.

  לקריאת המאמר