יצירת קשר עם קלר וויליאמס בת-ים

דברים תמיד נראים בלתי אפשריים עד שהם נעשים ( נלסון מנדלה ) לא משנה אם מדובר בוילה מפוארת או בדירה צנועה בת חדר וחצי, מגיע לך שרות VIP. יחד איתך נבנה תוכנית פעולה שתשרת את האינטרסים שלך על הצד הטוב ביותר. אנחנו בקלר וויליאמס מביאים איתנו לכל נכס את היתרונות הגדולים שלנו, שמבטיחים לך את התוצאה האופטימלית עבורך לצד תהליך רגוע ונח: עשינו את זה ! נסיון עשיר של שנים רבות והובלת עסקאות מגוונות מאפשרים לנו להציע לך פתרונות יצירתיים לכל צורך ולכל אתגר. רק פטריות כמהין !! הסוכנים שלנו עוברים הדרכות על בסיס יומי, מה שנותן להם כלים לדאוג לך לעסקה הכי טובה שאפשר. מיקומך בתור הוא 1 !!! החריצות, האמינות ותודעת השרות שלנו הפכו אותנו לפס ייצור של לקוחות מרוצים המלווים אותנו לאורך שנים. וואו !!!! בסופו של דבר, שביעות הרצון שלך תקבע האם נקבל ממך המלצה בעתיד. אנחנו נדאג להפוך אותך לשגריר/ה נלהב/ת שלנו ונספק לך שרות ברמה שלא הכרת. אשמח להיפגש איתך ולהציג בפניך/בפנייך את האפשרויות השונות להפיכת החלום שלך למציאות. מיכאל טרנדש, 054-6544477

דירות למכירה למכירה של קלר וויליאמס בת-ים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,380,000 ₪

  נאות רחל, חולון

 • לקריאת המאמר

  שימור מבנים

  בשנים האחרונות ניתן לראות בישראל מבנים רבים שעברו שימור. במאמר זה נסביר מהו שימור מבנים, מדוע אנשים מעוניינים לשמר מבנים ונכסים שונים, מהם סוגי השימור ונקודות חשובות נוספות אותן יש לדעת טרם קבלת החלטה האם אתם מעוניינים להשקיע בכל הקשור אל שימור מבנה פרטי.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  נדל"ן להשקעה בארץ או בחו"ל - כל המידע הרלוונטי

  מחירי הדיור בישראל אשר התנפחו למימדים חסרי פרופורציה הביאו לא מעט משקיעים לחפש אלטרנטיבות אחרות לעיתים מעבר לים הרחק ממקום מגוריהם. כל אדם גם אם הוא לא אחד בעל ניסיון בהשקעות נדל"ן יכול בקלות לאתר במנועי החיפוש השונים נכסים למכירה בכל עיר אירופאית ולהבין כי לרוב מחיר הנכס יהיה נמוך באופן משמעותי ממחירי הדיור בישראל. במאמר זה, נציין ונחדד את היתרונות ברכישת דירה במדינה זרה אל מול החסרונות הקיימים בכך. נראה מהם החסרונות הבולטים בהשקעה במדינה זרה וכיצד מומלץ לפעול אם וכאשר שוקלים צעד כזה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בית פרטי או דירת מגורים

  במאמר זה ננסה לענות לשאלה מרכזית העולה לא אחת כאשר מעוניינים לרכוש נדל"ן להשקעה או למגורים. מה מומלץ לרכוש, דירת מגורים או בית פרטי עם חצר וגינה. כפי שנראה מיד, לשאלה זו אין תשובה חד משמעית ומענה לה קשור לנסיבות שונות הקשורות ברצונות הרוכש, תקציבו הכספי ושאיפותיו מפיסת הנדל"ן.

  לקריאת המאמר