יצירת קשר עם רימקס יוניק מודיעין

שמי עמנואל וולף, אני חלק מהרשת העולמית רימקס וסוכן במשרד רימקס יוניק שבמודיעין. מכירה או קניית נכס נדל"ני זה אחד האירועים הכי חשובים ומורכבים שפוגשים אותנו בחיים ולא כדאי לעשות אותו לבד כמו שברור לכול שלבית משפט לא הולכים לבד. התחייבתי לעצמי ומתחייב בפניכם להיות מקצועי, אמין ורגיש בכדי לתת לכם שרות מצוין בעל ערך מוסף. רימקס (REMAX) הינה רשת עולמית של משרדי תיווך נדל"ן בעלת היקף העסקאות הגדול ביותר בעולם ולה כ-100,000 סוכנים וזכיינים בכ-7,000 משרדים במעל ל 100 מדינות באירופה, אפריקה, אסיה, קנדה וארה"ב. בישראל פועלת רימקס מזה כ-23 שנים והיום היא הרשת הגדולה בישראל לשיווק נדל"ן עם מעל ל 100 משרדים ו- 1,200 סוכנים וזכיינים הפרושים בכל רחבי הארץ ועובדים הרבה בשיתוף פעולה מה שגורם לסגירת עסקאות מהירה וטובה. השרות שלי מכיל בתוכו את ההשקעה וההתמדה שלי ביחד עם עוצמת הרשת האדירה שאיתה אני עובד. במסגרת עבודתי ברימקס יוניק במודיעין, אני עובד בכל העיר מודיעין וישובי הסביבה ובמיוחד בשכונת משואה שבמודיעין ובישובי הסביבה נוף איילון ושעלבים. אשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין בתחום הנדל"ן ולתת לכם את השרות הטוב ביותר. בכבוד רב, עמנואל וולף - רימקס יוניק מודיעין - 0533318451 - ”ההצלחה שלכם, העבודה שלי“

דירות למכירה למכירה של רימקס יוניק מודיעין

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  0 ₪

  הציפורים, מודיעין מכבים רעות

 • הצגת הנכס
  4,800,000 ₪

  נוף איילון

 • הצגת הנכס
  4,950 ₪

  מודיעין, מודיעין מכבים רעות

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  6,500,000 ₪

  נופים, מודיעין מכבים רעות

 • לקריאת המאמר

  מכירת נכסים דרך משרד תיווך - יתרונות

  מכירת נכסים בשוק הנדל"ן הישראלי, היא ללא ספק משימה מאתגרת המחייבת את בעלי הנכס להסתייע בשלב כזה או אחר בשירותיהם של אנשי מקצוע בענף הנדל"ן, החל משמאי מקרקעין, דרך עו"ד מקרקעין ועד לשירותי תיווך שמטרתם בין היתר היא לחשוף את הנכס למספר גדול ככל הניתן של לקוחות פוטנציאליים. בשורות הבאות נעסוק בכל היתרונות המעשיים הנלווים למכירת נכסים דרך משרד תיווך.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  ככה תוכלו לדעת מיהו השוכר המתאים לדירתכם

  אחד מהדברים החשובים כאשר אנו מעוניינים להשכיר את הנכס השייך לנו היא זהות השוכר ותהייה על קנקנו. נכס נדל"ן יכול להיות מניב ובעל פוטנציאל השבחה עצום אך שוכר אשר לא ישלם את שכר הדירה בזמן או יגרום לנזק לנכס, עלול לחבל בתשואה המצופה מהנכס.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  חוק המתווכים ושירותיהם של משרדי תיווך נדל"ן מאז ועד היום

  באמצע שנות ה-90 של המאה החולפת, לנוכח משבר אמון שנוצר בין ציבור רוכשי ומוכרי הדירות לעוסקים בענף התיווך, חוקק בכנסת ישראל חוק המתווכים במקרקעין (תשנ"ו 1996) שמטרתו הסדרת תחום תיווך נכסי הנדל"ן בישראל.

  לקריאת המאמר