יצירת קשר עם צימוקי

סוכנות “צימוקי נכסים”,מן הוותיקות בענף הנדל”ן ומאחוריה ניסיון עשיר של יותר מ- 44 שנה בתחום, מתמחית בשיווק וניהול נכסים בירושלים וכבר שנים מוצאת ללקוחותיה מרחבי העולם כולו את דירת חלומותיהם בעיר הבירה. “צימוקי” נוסדה בשנת 1974 וחברה באיגוד שיר”ן – שירות ישראלי לרישום נכסים ובלשכת המתווכים שבירושלים. החברה מנוהלת ע”י מר פיני צימוקי, איש רב פעלים העוסק כבר שנים רבות בתחום וקיבל אותות הצטיינות רבים על כך. ברשותנו צוות אמין ומקצועי המורכב מ-10 סוכנים ואנו מציעים את שירותינו במספר שפות: עברית, אנגלית, צרפתית, רוסית ואפילו יידיש. החברה מקושרת למיטב הקבלנים בתחום, עורכי דין מן השורה הראשונה, שמאי מקרקעין, והחשוב מכל ברשותה מאגר לקוחות מהארץ ומחו”ל, בני הקהילה היהודית בארה”ב ,צרפת, אנגליה ושאר אירופה. “צימוקי” נכסים מציעה לכם: ייעוץ כללי והערכת דירות ללא התחייבות מצדכם ייעוץ פיננסי על משכנתאות מידע כללי על נכסים,דירות חדשות ודירות יד-שניה מחלקה עסקית המתמחה בטיפול בעסקים ומגרשים מילות המפתח ב”צימוקי נכסים” הם: סודיות, מקצועיות, אמינות, אמינות ואמינות!! אלו האלמנטים העיקריים אשר בנו את המוניטין המפורסם של “צימוקי נכסים”. אנו מבטיחים לספק לכם שירות מסור ומקצועי וליווי מ- א’ עד ת’ בכל ההליכים הנחוצים בקנייה או מכירת נכס. מחלקת היוקרה של “צימוקי נכסים” אחראית למכירת הנכסים היקרים ביותר שנמכרו בעשור האחרון בירושלים עם קבלות אמיתיות ולא סיפורי מעשיות ונשמח להעניק שירות מיוחד ויחודי לנו עבור לקוחות שמוכרים או מחפשים מגורי יוקרה. להתראות, צוות צימוקי נכסים רחוב הרב ברלין 35 ירושלים

דירות למכירה למכירה של צימוקי

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  4,700,000 ₪

  ירושלים

 • לקריאת המאמר

  תהליך מכירת נכס

  כל אחד ואחת מאיתנו המעוניין למכור את הנכס הנדל"ני שבבעלותו, שואף מן הסתם למקסם את העסקה ולהשיג את המחיר הגבוה ביותר עבור הנכס. במקביל, בעלי הנכס שואפים להליך מכירה יעיל, ממוקד ומהיר, כאשר היבט נוסף חשוב אליו מומלץ להתייחס במסגרת תהליך מכירת נכס, הוא נושא המיסוי. בשורות הבאות נציג בפניכם מספר שלבים חשובים במסגרת תהליך מכירת הנכס שבבעלותכם.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בעלי המקצוע שיש להכיר טרם רכישת נדל"ן

  עבור רובנו, רכישת נדל"ן היא פעולה הנעשית פעם בחיים ולרוב יהיה זה מדובר ברכישת דירת מגורים או בית פרטי. כמובן שרכישת נדל"ן יכולה להתבצע גם על ידי משקיעים מנוסים אשר מעוניינים למנף ולהגדיל את הכספים שברשותם. בכל אופן, בין אם זו הפעם הראשונה שתרכשו נכס או בין אם לאו, רצוי שתכרו את רשימת בעלי המקצוע הרלוונטיים שתתקלו בהם במהלך רכישת הנדל"ן.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  דירה חדשה מקבלן או דירה יד 2

  שאלה מעניינת העולה לא אחת כאשר מעוניינים לרכוש דירה היא איזו דירה לרכוש, האם דירה מקבלן, חדשה לגמרי או שמא דירה יד שנייה מאדם אחר אשר התגורר בה. לשאלה זו כמובן אין תשובה חד משמעית והדרך לענות עליה עוברת במספר אלמנטים שונים אשר יש לבדוק ולשאול בטרם פותחים במסע הרכישה.

  לקריאת המאמר