יצירת קשר עם יודקביץ נכסים

? *יודקביץ נכסים* *הינו משרד תיווך בוטיק המתמחה בשכונות הצפוניות עבר הירקון הצפון הישן ובכל רחבי תל אביב* למשרדנו יש מבחר דירות למכירה בכל השכונות הצפוניות של תל אביב כוכב הצפון, / שכ למד הותיקה ,/ למד החדשה,/רמת אביב החדשה, /הגוש הגדול ,/ אזורי חן, רמת אביב גימל /ועוד י ? *מגשים חלומות* ? *הקוסם*? אנו יודעים כי הדרך לרכישת דירה רצופה התרוצצויות, החלטות גורליות, חיפוש אחר מידע אמין על הנכס, תהליכי מו"מ מתישים ועוד . משרד התיווך מתמחה בתיווך נדל"ן ושיווק פרויקטים יד שניה, נכסים להשבחה ומניבים, הערכת שווי נכס שיווק וניהול נכסים מסחריים אולמות תצוגה שטחי מסחר חנויות ומשרדים מלונאות ועסקים חי משה יודקביץ מביא עימו סל כלי עבודה מקצועיים מתחום העסקים על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר כי עסקה כל כך חשובה צריכה להתבצע באופן המקצועי ביותר ובמינימום טעויות, כיוון שכל טעות יכולה לעלות לכם כסף *אשמח לכל פניה שאלה יעוץ הערכת שווי הנכס בכל מה שקשור בנדל"ן ללא עלות או תשלום כלשהו* חי משה 0524229227 https://www.madlan.co.il/agent/re_agent_fr9McACwRwB https://www.facebook.com/moshe.yudkevich

דירות למכירה למכירה של יודקביץ נכסים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  5,750,000 ₪

  נופי ים, תל אביב יפו

דירות שנמכרו

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  נמכר
  3,950,000 ₪

  הצפון הישן, תל אביב יפו

 • לקריאת המאמר

  תשלומים סמויים ברכישת נדל"ן

  באופן טבעי כאשר אנו מחפשים דירה להשקעה או למגורים אנו בוחנים את הנכס האופציונלי בהתאם למחירו כפי שמפורסם באתרי האינטרנט השונים או מוצע לנו על ידי המתווך אשר התקשרנו עמו. האמת היא, כפי שנראה בפסקה הבאה, כי כאשר רוכשים נדל"ן או דירה למוגרים ישנן הוצאות כספיות לא מבוטלות עם תהליך רכישת הנכס, הוצאות אשר לעיתים מסתכמות בעלויות כספיות גבוהות אשר יש ליתן להן את הדעת בעת תהליך רכישת הנכס.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  עד כמה משפיעה המרפסת בבחירת הנדל"ן שלכם

  העדר קרקעות לבניה יחד עם מחירי הדיור אשר לא עוצרים הרחיקו את חלום בית עם גינה עבור זוגות רבים ורוכשים שונים. יחד עם זאת, הצורך בפיסת קרקע ומקום בו ניתן לשבת עם קרובים או בני משפחה מחוץ לדירת המגורים לא נעלם לשום מקום וכמעט בלתי אפשרי למצוא אדם אשר יסרב למרפסת מפנקת המהווה תחליף לא רע לחצר וגינה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  תהליך מכירת נכס

  כל אחד ואחת מאיתנו המעוניין למכור את הנכס הנדל"ני שבבעלותו, שואף מן הסתם למקסם את העסקה ולהשיג את המחיר הגבוה ביותר עבור הנכס. במקביל, בעלי הנכס שואפים להליך מכירה יעיל, ממוקד ומהיר, כאשר היבט נוסף חשוב אליו מומלץ להתייחס במסגרת תהליך מכירת נכס, הוא נושא המיסוי. בשורות הבאות נציג בפניכם מספר שלבים חשובים במסגרת תהליך מכירת הנכס שבבעלותכם.

  לקריאת המאמר