יצירת קשר עם יודקביץ נכסים

? *יודקביץ נכסים* *הינו משרד תיווך בוטיק המתמחה בשכונות הצפוניות עבר הירקון הצפון הישן ובכל רחבי תל אביב* למשרדנו יש מבחר דירות למכירה בכל השכונות הצפוניות של תל אביב כוכב הצפון, / שכ למד הותיקה ,/ למד החדשה,/רמת אביב החדשה, /הגוש הגדול ,/ אזורי חן, רמת אביב גימל /ועוד י ? *מגשים חלומות* ? *הקוסם*? אנו יודעים כי הדרך לרכישת דירה רצופה התרוצצויות, החלטות גורליות, חיפוש אחר מידע אמין על הנכס, תהליכי מו"מ מתישים ועוד . משרד התיווך מתמחה בתיווך נדל"ן ושיווק פרויקטים יד שניה, נכסים להשבחה ומניבים, הערכת שווי נכס שיווק וניהול נכסים מסחריים אולמות תצוגה שטחי מסחר חנויות ומשרדים מלונאות ועסקים חי משה יודקביץ מביא עימו סל כלי עבודה מקצועיים מתחום העסקים על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר כי עסקה כל כך חשובה צריכה להתבצע באופן המקצועי ביותר ובמינימום טעויות, כיוון שכל טעות יכולה לעלות לכם כסף *אשמח לכל פניה שאלה יעוץ הערכת שווי הנכס בכל מה שקשור בנדל"ן ללא עלות או תשלום כלשהו* חי משה 0524229227 https://www.madlan.co.il/agent/re_agent_fr9McACwRwB https://www.facebook.com/moshe.yudkevich

דירות למכירה למכירה של יודקביץ נכסים

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  5,750,000 ₪

  נופי ים, תל אביב

דירות שנמכרו

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  נמכר
  3,950,000 ₪

  הצפון הישן, תל אביב

 • לקריאת המאמר

  אלמנטים משפטיים הכרוכים ברכישת נדל"ן

  בין אם אתם רוכשים דירה למגורים ובין אם להשקעה הרי שישנם לא מעט שאלות משפטיות הטעונות בירור בטרם נבצע את עסקת הרכישה. כידוע, רכישת נדל"ן או נכס מלווה בלא מעט חששות וחוסר בהירות בפרט לגבי מצבו המשפטי של הנכס והעלויות הנלוות לכך. חשוב לזכור כי לבדיקה המשפטית אודות מצבו של הנכס משמעות רבה והשלכות מרחיקות לכת.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  הפעולות המשפטיות הנחוצות בעסקת נדל"ן

  הליך עיקרי בשלב רכישת נכס הוא ליווי משפטי מקצועי ומנוסה של עורך דין העוסק במקרקעין. במהלך ביצוע רכישת הנדל"ן ישנן לא מעט פעולות משפטיות קריטיות הקשורות להצלחת העסקה ובלעדיהן אין טעם לבצעה או להתקדם לשלב חתימה על חוזה הרכישה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  דירות מתיווך

  הן מי שמתכוונים למכור דירה והן מי שרוצים לקנות, מתוודעים לקושי בביצוע העסקה; מכירת דירה או רכישתה מושפעות מגורמים שונים וכרוכות בשיקולים שונים,ולא אחת עלולה הדרך אל הדירה להפוך למסע מפרך ומייגע. מכירה או קנייה של דירות מתיווך עשויות להיות קלות יותר.

  לקריאת המאמר