יצירת קשר עם אנגלו-סכסון

יועצת נדל"ן בכירה . נמנית על צוות אנגלו-סכסון נתניה מ-2004, מתמחה בכל הנכסים ברצועת החוף הדרומית של העיר משכונת נוף הטיילת וגלי ים (נת/600) דרך נווה עוז ונוף גלים, גבעת האירוסים ואגמים ועד לרמת פולג עיר ימים. כבעלת מוניטין ואשת מקצוע אני עובדת במסגרת חברת אנגלו-סכסון בעלת מוניטין ארוך שנים, יותר מ-50 שנה, עם צוות מקצועי ומגוון .

דירות למכירה למכירה של אנגלו-סכסון

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  1,980,000 ₪

  גלי הים, נתניה

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,080,000 ₪

  נאות שקד, נתניה

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,550,000 ₪

  חוף הים והמלונות, נתניה

 • לקריאת המאמר

  רכישת דירה באופן עצמאי או באמצעות מתווך

  תהליך רכישת דירה בין אם מדובר בדירה להשקעה ובין אם בדירה למגורים מתחיל באיתור הנכס הראוי והמתאים. בחירת נכס לרכישה הוא הדבר החשוב ביותר אם לא הכי חשוב בתהליך כולו ודורש התייחסות ותשומת לב. רכישת נכס אשר בסופו של דבר לא יספק עבורנו את המטרות אשר לשמן השקענו את מיטב כספנו בריכשתו עלול לגרום לתסכול עצום ובזבוז כספים רבים לשווא.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  שיפוץ דירה – מה חשוב לשים לב

  בין אם אתם רוכשים דירה הזקוקה לשיפוץ ובין אם החלטתם כי הגיע הזמן לערוך שיפוץ לדירה בה אתם מתגוררים חשוב לשים לב למספר דברים משמעותיים הקשורים לשיפוץ הנכס שלכם העלולים להשליך באופן ישיר על עלויות השיפוץ וכספים אשר תצטרכו להוציא מכיסכם לצורך כך.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  רכישת נדל"ן הדרוש שיפוץ

  שיפוץ הנכס הנרכש יכול להשליך באופן ישיר על עלות הרכישה והיכולת התקציבית של הקונה. לא אחת, רכישת נכס הזקוק לשיפוץ היא חלק מטקטיקה מוכרת הנועדה לקנות בזול ולעצב לפי טעמו של הרוכש. כפי שנראה מיד, רכישת נכס הזקוק שיפוץ הוא עניין הדורש בקיאות בתחום הנדל"ן ותכנון נכון. לא לכל אחד רכישת נכס הזקוק לשיפוץ יתאים ויש להערך לעלויות הכספיות הדרושות לשיפוצו בהתאם.

  לקריאת המאמר