יצירת קשר עם אנגלו סכסון הרצליה

בעל מספר תעודות הצטיינות ברשת אנגלו- סכסון: סוכן מצטיין שנה נוספת ברציפות . מקום ר-א-ש-ו-ן בתחום השכרות ברשת אנגלו סכסון , סוכן מתמחה בנכסי יוקרה . וותק של 18 שנה בתחום הנדל"ן. שקדן וסובלני ביותר ללקוחותיו.

דירות למכירה למכירה של אנגלו סכסון הרצליה

 • לקריאת המאמר

  דירה להשקעה בחו"ל הדברים שיש לשים לב אליהם

  זהו לא סוד כי מחירי הדיור בישראל הולכים ותופחים מידי שנה ודוחקים את רגלי משקיעי הנדל"ן אל מחוץ לשוק הדיור. בעשור האחרון, מחירי הדיור בישראל הכפילו את עצמם ובמקומות מסוימים אף שילשו את ערך הנכס. למשקיע הישראלי הממוצע רכישת נכס להשקעה במחירים שוברי שיאים אשר לעיתים אינם משקפים את ערכו הריאלי של הנכס, פירושו לקבל תשואה נמוכה ותגמול שאינו הולם את השקעתו.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בית עם גינה או דירת מגורים

  לרוב, התלבטות בין רכישת בית עם גינה או דירה תעלה כאשר אנו מעוניינים לרכוש נכס למגורים ולא להשקעה. באופן טבעי, גינה מקנה יתרונות רבים בסביבת המגורים שלנו ולא אחת זוגות רבים יעדיפו להתפשר על פרטים רבים בבחירת הנכס אך לא על גינה וחצר.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  היתרונות בשירותי תיווך ברכישת נדל"ן

  הרבה אנשים יאמרו מי צריך מתווך, למה לי לבזבז כסף עבור שירות זה ועוד הרבה סיבות לתרץ את הסיבה לא לפנות למתווך מקצועי בעת רכישת דירה. האמת היא, שמבחינת עלות מול תועלת ישנם יתרונות רבים לרכישת נדל"ן באמצעות מתווך אשר בסופו של יום יחסכו לכם לא מעט כסף וכאבי ראש.

  לקריאת המאמר