יצירת קשר עם נועם הומס

נועם וסל, בעלים ומייסד של משרד תיווך מוביל בירושלים NOAM HOMES NOAM HOMES הינה סוכנות נדל"ן בוטיק בירושלים. המשרד הוקם על ידי נועם וסל, יועץ נדל"ן בכיר בעל מומחיות וניסיון רב בתהליך שיווק ומכירת דירות בירושלים והסביבה. למשרדינו מאגר דירות ייחודי ונכסים הנמכרים בבלעדיות וכן היצע נכסים עשיר ומגוון כתוצאה משיתופי פעולה עם סוכנויות נוספות. צוות המשרד מונה מתווכי נדל"ן מקצועיים ומנוסים אשר מכירים את אזורי המכירה ויודעים להציע את העסקאות הטובות ביותר בהתאם לדרישות הקונים והמוכרים. ההיכרות האישית עם כל לקוח ולקוח, הידע וההתמצאות הנרחבת בסביבה הירושלמית, מאפשרים למשרד למצוא פתרונות מתאימים ללקוחות, ולמלא את צורכיהם על הצד הטוב ביותר. נשמח ללוות גם אתכם באחת ההחלטות החשובות שמשק בית עושה בחייו.

דירות למכירה למכירה של נועם הומס

דירות שנמכרו

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  נמכר
  3,950,000 ₪

  רחביה, ירושלים

 • לקריאת המאמר

  בית פרטי או דירת מגורים

  במאמר זה ננסה לענות לשאלה מרכזית העולה לא אחת כאשר מעוניינים לרכוש נדל"ן להשקעה או למגורים. מה מומלץ לרכוש, דירת מגורים או בית פרטי עם חצר וגינה. כפי שנראה מיד, לשאלה זו אין תשובה חד משמעית ומענה לה קשור לנסיבות שונות הקשורות ברצונות הרוכש, תקציבו הכספי ושאיפותיו מפיסת הנדל"ן.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  רכישת נדל"ן כך תעשו זאת נכון

  החלטתם לרכוש דירה להשקעה או מגורים? מזל טוב. רכישת נדל"ן הינה פעולה המתבצעת לרוב מספר פעמים בודדות בחייו של אדם ומהווה אחת מהוצאות משק הבית המשמעותיות ביותר. לרוב, לאדם אשר זו הפעם הראשונה בה רוכש נדל"ן בחייו יראה הליך הרכישה כעניין מורכב ומסובך הכרוך בביצוע לא מעט פעולות שונות חלקן משפטיות ובירוקרטיות.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  עיצוב גינה

  עיצוב גינה הוא נושא שמצריך מחשבה רבה, בעיקר משום שהיום גינות כבר לא נתפסות רק כחלקות אדמה המחוברות לבית, אלא אנשים רבים מבקשים לעצב את הגינה שלהם בהתאם לרוח הזמן והאסתטיקה

  לקריאת המאמר