יצירת קשר עם רימקס פלוס באר שבע

שנת 2022 היא השנה השביעית שאני מתעסק בנדל"ן בבאר שבע , במהלך השנה הצוות שלנו נכנס למועדון הפירמיום היוקרתי של רימקס ישראל והוגדרנו בטופ 3 מבין מתווכי הנדל"ן הפעילים בבאר שבע ע"פ אתר מדל"ן וההצלחה שלנו? זאת ההצלחה שלכם במכירת \ קניית הנכס! במשרדנו תוכלו לקבל את המענה הידע והלווי המקצועי כדי לגשת לעסקה הנדל"ן הנכונה ביותר עבורכם! קונים או מוכרים נכס בבאר שבע? אם החלטתם למכור את הבית חשוב מאוד שתדעו מה המחיר המקסימלי שניתן לקבל עליו,ובכדי לקבל מחיר מקסימלי חשוב שהבית שלכם יקבל חשיפה מקסימלית! נשמח להגיע אליכם לבית לפגישה ראשונית ללא עלות וללא התחייבות, ולשבת איתכם על תוכנית שיווק מותאמת אישית לבית שלכם! חושבים לקנות בית? חשוב שתקבלו את את כל המידע וכל הוצאה אפשרית לפני שתצאו לדרך! התפקיד שלנו כמתווכים הוא לא לפתוח את הדלת הנה הסלון פה המטבח בואו נתקדם... אצלנו תקבלו את כל העזרה האפשרית מהטלפון הראשון! לשבת להגדיר תקציב,להבין אם יש מיסוי ואם כן כמה, נוכל לסדר לכם פגישות מהירות בכל בנק שתרצו במהירות האפשרית,קישור ליועצי משכנתא פרטיים, קישור לעורכי דין מהשורה הראשונה בבאר שבע המתמחים בעסקאות נדל"ן, אם הדירה מצריכה שיפוץ תקבלו מאיתנו את בעלי המקצוע האמינים ומקצועיים במחירים מיוחדים ללקוחותינו! כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחייג או לשלוח לנו הודעה ואנחנו כבר נעשה את כל השאר!

דירות למכירה למכירה של רימקס פלוס באר שבע

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  699,000 ₪

  ד, באר שבע

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  640,000 ₪

  שכונה ו', באר שבע

 • לקריאת המאמר

  אלמנטים משפטיים הכרוכים ברכישת נדל"ן

  בין אם אתם רוכשים דירה למגורים ובין אם להשקעה הרי שישנם לא מעט שאלות משפטיות הטעונות בירור בטרם נבצע את עסקת הרכישה. כידוע, רכישת נדל"ן או נכס מלווה בלא מעט חששות וחוסר בהירות בפרט לגבי מצבו המשפטי של הנכס והעלויות הנלוות לכך. חשוב לזכור כי לבדיקה המשפטית אודות מצבו של הנכס משמעות רבה והשלכות מרחיקות לכת.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  רכישת נדל"ן במחיר למשתכן

  מחירי הדיור אשר שברו כל שיא אפשרי בשני העשורים האחרונים הביאו את ממשלת ישראל לבצע מהלך המוגדר כצינון שוק הדיור ומסייע לזוגות צעירים אשר ידם אינה משגת לרכישת דירה לעשות כן במחיר נמוך באופן משמעותי ממחיר שוק. כפי שנראה מיד, תוכנית זו תאפשר למשתתפים בה אשר עלו וזכו בהגרלה, לרכוש דירה במחיר נמוך משמעותית משווי שוק הדירות בהתאם לאזור הגאוגרפי ולמספר החדרים.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  רכישת דירה בתוכנית מחיר למשתכן

  זהו לא סוד כי מחירי הדיור במדינת ישראל שוברים שיאים כל פעם מחדש וחלום הבעלות לדירה עבור זוגות צעירים רבים הופך לבלתי מציאותי. כחלק ממלחמה במחירי הדיור הבלתי נתפסים במדינת ישראל, החל משרד הבינוי והשיכון לערוך הגרלות בקרב זוגות צעירים חסרי דיור המאפשרות לזוכים לרכוש דירה במחיר מסובסד לעיתים במאות אלפים של שקלים מתחת לשווי שוק.

  לקריאת המאמר