יצירת קשר עם רימקס פלוס באר שבע

שנת 2022 היא השנה השביעית שאני מתעסק בנדל"ן בבאר שבע , במהלך השנה הצוות שלנו נכנס למועדון הפירמיום היוקרתי של רימקס ישראל והוגדרנו בטופ 3 מבין מתווכי הנדל"ן הפעילים בבאר שבע ע"פ אתר מדל"ן וההצלחה שלנו? זאת ההצלחה שלכם במכירת קניית הנכס! במשרדנו תוכלו לקבל את המענה הידע והלווי המקצועי כדי לגשת לעסקה הנדל"ן הנכונה ביותר עבורכם! קונים או מוכרים נכס בבאר שבע? אם החלטתם למכור את הבית חשוב מאוד שתדעו מה המחיר המקסימלי שניתן לקבל עליו,ובכדי לקבל מחיר מקסימלי חשוב שהבית שלכם יקבל חשיפה מקסימלית! נשמח להגיע אליכם לבית לפגישה ראשונית ללא עלות וללא התחייבות, ולשבת איתכם על תוכנית שיווק מותאמת אישית לבית שלכם! חושבים לקנות בית? חשוב שתקבלו את את כל המידע וכל הוצאה אפשרית לפני שתצאו לדרך! התפקיד שלנו כמתווכים הוא לא לפתוח את הדלת הנה הסלון פה המטבח בואו נתקדם... אצלנו תקבלו את כל העזרה האפשרית מהטלפון הראשון! לשבת להגדיר תקציב,להבין אם יש מיסוי ואם כן כמה, נוכל לסדר לכם פגישות מהירות בכל בנק שתרצו במהירות האפשרית,קישור ליועצי משכנתא פרטיים, קישור לעורכי דין מהשורה הראשונה בבאר שבע המתמחים בעסקאות נדל"ן, אם הדירה מצריכה שיפוץ תקבלו מאיתנו את בעלי המקצוע האמינים ומקצועיים במחירים מיוחדים ללקוחותינו! כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחייג או לשלוח לנו הודעה ואנחנו כבר נעשה את כל השאר!

דירות למכירה למכירה של רימקס פלוס באר שבע

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  1,100,000 ₪

  באר שבע

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  845,000 ₪

  יא, באר שבע

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  1,400,000 ₪

  ג, באר שבע

 • הצגת הנכס
  890,000 ₪

  ד, באר שבע

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  595,000 ₪

  ה, באר שבע

דירות שנמכרו

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  נמכר
  1,250,000 ₪

  שפירא, אופקים

 • לקריאת המאמר

  אנשי מקצוע שחשוב להכיר לפני ביצוע עסקאות נדל"ן

  עומדים למכור את הנכס שבבעלותכם? מעוניינים לרכוש נכס כזה או אחר? זה הזמן להיחשף לרשימת אנשי המקצוע שחשוב להכיר ולהיוועץ בהם בדרך לעסקת הנדל"ן הבאה שלכם.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  קביעת שווי הנכס לצרכי מכירתו - מה חשוב לדעת?

  מהם הפרמטרים לקביעת שווי כספי לנכס שבבעלותכם? מהן האפשרויות העומדות לרשותכם לצורך קביעת שווי נכסים ומתי חשוב ומומלץ להסתייע בשירותיהם של אנשי מקצוע לצורך קביעת שווי נדל"ני על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  דירה להשקעה בחו"ל הדברים שיש לשים לב אליהם

  זהו לא סוד כי מחירי הדיור בישראל הולכים ותופחים מידי שנה ודוחקים את רגלי משקיעי הנדל"ן אל מחוץ לשוק הדיור. בעשור האחרון, מחירי הדיור בישראל הכפילו את עצמם ובמקומות מסוימים אף שילשו את ערך הנכס. למשקיע הישראלי הממוצע רכישת נכס להשקעה במחירים שוברי שיאים אשר לעיתים אינם משקפים את ערכו הריאלי של הנכס, פירושו לקבל תשואה נמוכה ותגמול שאינו הולם את השקעתו.

  לקריאת המאמר