יצירת קשר עם

דירות למכירה למכירה של

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  5,100 ₪

  מרכז, חולון

 • לקריאת המאמר

  רכישת נדל"ן הדורש שיפוץ

  כאשר מחירי הדיור שוברים כל שיא אפשרי נראה כי לרכישת נדל"ן הדורש שיפוץ בהחלט יכול להיות יתרון על פני דירה חדשה או דירה יד שניה משופצת. באופן טבעי, כאשר נדל"ן דורש שיפוץ הרי שמחירו יהיה נמוך יותר משווי שוק ואף ניתן להתמקח על מחירו בשלב המשא ומתן המתנהל לרכישתו. שיפוץ נדל"ן הוא עניין אשר לא מתאים לכל רוכש ויש לשים לב לעלויות הכרוכות בשיפוצו וכן ליכולת להתמודד עם בעלי מקצוע שונים הנדרשים לצורך השיפוץ.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  רכישת נדל"ן להשקעה – הבחירה הנכונה

  לרוב רוכשי הדירות להשקעה אלו רוכשים אשר התנסו לפחות פעם אחת בחייהם ברכישת נדל"ן וברשותם ניסיון כלשהו בהתנהלות מול גורמים שונים המעורבים בהליך הרכישה לרבות בעלי מקצוע רלוונטיים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי רכישת דירה להשקעה אינה דומה לרכישת דירה או נכס למגורים וקיימים הבדלים מהותיים בינהם.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בעלי המקצוע שחובה להכיר כשרוכשים נדל"ן

  רכישת נדל"ן במיוחד כשמדובר בנכס יד שנייה מחייבת ביצוע פעולות שונות הקשורות ברכישת הנכס והשבחתו. בין אם מדובר בדירה להשקעה ובין אם למגורים הרי שללא ספק ישנן פעולות נלוות לרכישת הנכס אשר נצטרך לבצע לצורך רכישתו והשלמת העסקה. שכירת שירותיו המקצועיים של עורך הדין למשל אשר יוודא כי זכויותנו המשפטיות בנכס נשמרות, היא פעולה הכרחית אשר לא ניתן לוותר עליה.

  לקריאת המאמר