יצירת קשר עם אליעזר נכסים

קצת עלינו... פעילות החברה מתמקדת בתיווך דירות למכירה ולהשכרה, דירות מקבלנים, שטחי מסחר ונכסים מניבים. עיקר הפעילות של "אליעזר נכסים" מתרכז באזור בית שמש והסביבה. משרדינו הוא מהמומחים בעיר בשיווק הדיגיטלי והאינטרנטי, וניהול שיתופי פעולה מניבים עם יתר המשרדים. אנו מפעילים את "הניוזלטר לנדל"ן" היחיד בבית שמש ומנהלים מספר קבוצות אינטרנטיות פעילות לשיווק נכסים. כמו כן במשרדינו קיים מאגר גדול של אנשי מקצוע (עורכי דין, יועצי משכנתאות, שיפוצניקים ועוד...) היכולים לסייע לעסקה שלכם להתנהל על הצד הטוב ביותר! למה לעבוד איתנו? - משרדנו מתחייב בכל עסקה שכל סוכן מייצג רק צד אחד מהעסקה - ובכך חוסכים ניגוד אינטרסים ואת המחיר המתאים ביותר לנכס. - משרדנו הינו המשרד היחיד המפעיל סוכן דיגיטלי 24/6 כדי להשיג לכם קונים בצורה מהירה ואיכותית יותר. - משרדנו הקים את ארגון "קהילת המתווכים של בית שמש" המקיים כנסים, קבוצות לשת"פ, מעודד ומפתח קשר עסקי בין מתווכי הנדל"ן בבית שמש. - משרדנו הינו המשרד היחיד בבית שמש המחזיק ב- 'סטנדרט ברוקר'. נ.ב. - 90% מהמתווכים לא עומדים בסטנדרט ברוקר.

דירות למכירה למכירה של אליעזר נכסים

 • הצגת הנכס
  1,980,000 ₪

  בית שמש

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  7,900,000 ₪

  נווה מיכאל

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,400,000 ₪

  רמת בית שמש א', בית שמש

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  2,050,000 ₪

  רמת בית שמש ג', בית שמש

 • הצגת הנכס
  בלעדיות בדוקה
  3,950,000 ₪

  בית שמש

 • לקריאת המאמר

  חוק המתווכים ושירותיהם של משרדי תיווך נדל"ן מאז ועד היום

  באמצע שנות ה-90 של המאה החולפת, לנוכח משבר אמון שנוצר בין ציבור רוכשי ומוכרי הדירות לעוסקים בענף התיווך, חוקק בכנסת ישראל חוק המתווכים במקרקעין (תשנ"ו 1996) שמטרתו הסדרת תחום תיווך נכסי הנדל"ן בישראל.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  עד כמה משפיעה המרפסת בבחירת הנדל"ן שלכם

  העדר קרקעות לבניה יחד עם מחירי הדיור אשר לא עוצרים הרחיקו את חלום בית עם גינה עבור זוגות רבים ורוכשים שונים. יחד עם זאת, הצורך בפיסת קרקע ומקום בו ניתן לשבת עם קרובים או בני משפחה מחוץ לדירת המגורים לא נעלם לשום מקום וכמעט בלתי אפשרי למצוא אדם אשר יסרב למרפסת מפנקת המהווה תחליף לא רע לחצר וגינה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בית פרטי או דירת מגורים

  במאמר זה ננסה לענות לשאלה מרכזית העולה לא אחת כאשר מעוניינים לרכוש נדל"ן להשקעה או למגורים. מה מומלץ לרכוש, דירת מגורים או בית פרטי עם חצר וגינה. כפי שנראה מיד, לשאלה זו אין תשובה חד משמעית ומענה לה קשור לנסיבות שונות הקשורות ברצונות הרוכש, תקציבו הכספי ושאיפותיו מפיסת הנדל"ן.

  לקריאת המאמר